MINDSEF ‘in Hikayesi

Görkem Bakkaloğlu 2019 yılında yarattığı MINDSEF markasında eğitim ve koçluk süreçlerini aynı çatı altında birleştirirken “Eğitim Akademisi” veya “Eğitim Danışmanlık Firması” yerine “Hane” kelimesini tercih ediş nedenini şu sözlerle açıklıyor: “Çünkü hepimiz aynı yaşamın çatısı altındaki haneleriz.

Görkem Bakkaloğlu MINDSEF logosunu tasarlarken gezegenimizden ilham aldı. Doğanın yeşili, suyun ve gökyüzünün mavisi; su, toprak ve hava elementlerini temsil ediyor. Spiritüel konularda yer alan mavi tonlarının enerji boyutlarındaki tinsel anlamları MINDSEF logosuna hayat veren diğer bir ilham kaynağı oldu. Logodaki altın rengi çember esnekliği, sonsuz döngüyü ve gezegenimizin yaşam kaynağı olan güneşi temsil ediyor.

mind – zihin

sense – duyu/duygular

form – beden/şekil

Kelimlerinin birleşimi olan MINDSEF; zihin, duygu, beden sağlığı/dengesi temeline dayanır.

 

Hedef Kitlesi ve Kazandırdıkları

MINDSEF Eğitim & Koçluk Hane’sinin misafirleri, hayat tecrübelerinden kendine farkındalık edinmiş, bu farkındalıkla eyleme nasıl geçeceğinin arayışında olan kişilerdir. Katılımcılar saf bir niyetle yola adım atıp; zihnin hapishanesinden özgürleşmek, duyguları dengeye kavuşturmak ve kaliteli bir hayat yaşamayı öğrenmek üzerine eğitim ve koçluk alırlar.

Eğitim ve Koçluk tasarımlarının anlamı ve amacı, katılımcıların kişisel gelişim eğitimlerine ihtiyaç duymayacakları seviyeye gelmesi, uzun yıllar boyunca acı çekmeden kısa sürede sağlıklı ve neşeli bir hayat inşa etmelerini sağlamaktır. Katılımcılar, zihnini ve duygularını ustalıkla yönetmeyi öğrenip kendilerine neşeli ve kaliteli bir hayat inşa ederler.

 

Eğitim & Koçluk

MINDSEF, hayat boyu edinilen faydasız yüklerden özgürleşerek kişinin özündeki tam ve mükemmel potansiyeline ulaşmasını amaçlayan “Kişisel Arınma” eğitimleri, kurumsal ve toplumsal farkındalığın yükselmesini amaçlayan “Kolektif Gelişim” eğitimleri, bakış açısını zenginleştiren “Deneyim Atölyeleri” ve danışanın hayatını profesyonelce yönetmesini sağlayan “Koçluk Yolculuğu” programlarından oluşur.

Görkem Bakkaloğlu, verdiği tüm eğitimlerin tasarımını kendisi yapmaktadır. Yıllardır eğitim ve iş hayatında edindiği bilgi ve tecrübelerini, asırlardır süregelen kadim öğretilerden damıttığı faydalar ile birleştirip 21. yy. modern insanının kullanabileceği hale getirip bireylere ve kurumlara özel eğitimler vermektedir. Eğitim sektöründe ve iş dünyasında benzeri bulunmayan eğitimlerinin kullanım hakkı kendisine aittir.

 

MINDSEF ‘in Mottosu

Bakış Açın Hayatını Yönetir!